Спільна участь представників ГО 'Підтримай дитину' у Форумі 'ЩО ДАСТЬ НАМ СИЛУ' - Враження та Висновки
5 грудня представники ГО "Підтримай дитину" Ольга Набоченко та Катерина Довгопола взяли участь у Форумі розвитку громадянського суспільства "ЩО ДАСТЬ НАМ СИЛУ" (організованого Isar Ednannia).
Це була неймовірно насичена подія: цікаві лектори, актуальні теми та дискусії, нові знайомства і партнерства, безліч корисної інформації та можливість надихнутися. Ця подія без сумніву посилює громадянське суспільство України і ми віднайшли свої джерела сили




